Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2018

Dětský maškarní ples 

V sobotu 24.3.2018 patřilo odpoledne dětem. Sbor dobrovolných hasičů v Podvihově pořádal dětský maškarní ples v sále KD. Na děti na plese čekala obsluha taktéž v maskách a děti se pohybovaly v sále s karkulkou, trpaslíkem Rejpalem, pirátem a dalšími.

V průběhu celého odpoledne bylo pro děti zařízeno malování na obličej, program plný her s odměnami, bohatá tombola, výborné jídlo a k vidění bylo vystoupení dětí z MŠ Komárov.

Vzhledem k obrovskému počtu fotek, navštivte galerii ZDE.

  


Studentský hasič 2017 (náš zástupce - Dominik Hoza)

https://www.youtube.com/watch?v=UZoG_0fi3Fc&feature=youtu.be 

Pohled na celou disciplínu:

https://www.youtube.com/watch?v=VbMwTE13J38

 

1. místo a také 3. místo, to je sobota 21.10.
V sobotu 21.10. jsme se zúčastnili podzimního závodu dorostenců složeného ze závodu požární všestrannosti (ZPV) a testu z požární ochrany (PO).
Jako první na dráze reprezentoval náš sbor Jan Pavelek, který doplňoval a pomáhal dorosteneckému družstvu z Těškovic. Tato chlapecká hlídka si v ZPV doběhla pro 3. místo z celkem pěti družstev.
Patrik Hoza startoval svůj závod v kategorii starších jednotlivců. Po bezchybně napsaných testech PO se přesunul na ZPV, kde si bez penalizace trestnými body a nejrychlejším běžeckým časem zajistil 1. místo ve své kategorii. 
Jako speciální cenu za prvenství v jednotlivých kategoriích si závodnici přebírali sadu hadic pro disciplínu 100m překážek, kterou jsme díky Patrika taktéž přivezli.

Oba reprezentanty Podvihova teď čeká jarní část této soutěže, která se koná 21.5. 2018 v Hněvošicích, kde vítězové postoupí na krajské kolo do Českého Těšína.

img_1332.jpg

V sobotu 14.10. se družstvo žáků SDH Podvihov zúčastnilo podzimního kola hry PLAMEN. V branném závodě na trase dlouhé 3 km se žáci z Podvihova umístili na 10. místě se 14 trestnými body ve střelbě ze vzduchovky. Na ostatních stanovištích branného závodu, kde byli zkoušeni z uzlování, topografie a zdravovědy uspěli bez trestných bodů.

img_1445.jpg